1999 yılında faaliyete geçen ve İstanbul Akmerkez Alışveriş Merkezi'nde faaliyetini sürdüren firmamızın hedefi, Türkiye'deki Evcil Hayvan sektörüne en kaliteli hizmeti vermektir.

Profesyonel ekibimizin de katkısıyla Petworld, Türkiye’nin en büyük ve en köklü Evcil Hayvanlar firmasıdır. Her geçen gün büyümesini hızla sürdürmeyi başaran firmamız; size ve evcil hayvanınıza yakın olmayı hedeflemiştir.

Evcil Hayvanları ve bakımlarını bir hobinin ötesinde gören firmamızın sunduğu hizmetler tüm bakımları ve aşı takipleri yapılmış yeni sahiplerini bekleyen köpek, kedi, balık, kuş cinslerinin yanı sıra kemirgen ve sürüngen cinslerinden (tavşan, hamster, iguana vs.) oluşan zengin çeşitleri bünyesinde barındırmaktadır.

Evcil Hayvanlarınız için; gerekli her türlü malzeme, aksesuar ve bakım ürünleri temini, eğitim ve pansiyon hizmetlerinin verilmesi Petworld’ün geniş ürün yelpazesini oluşturmaktadır.

Şubemizde güleryüzlü ve profesyonel bir ruhla hizmet vermekte olan satış yetkililerimizin yanı sıra konusunda uzman veterinerlerimizden de anında bilgi alma imkanınız vardır.

"Hayata Mutlu Bir Bakış"
 sloganı ile sizlere her geçen gün daha kaliteli hizmet vermenin gururunu yaşamaktayız.

PETWORLD