Petworld; evcil dostunuza özel Türkiye'de Evcil Hayvan sektöründe ilk kez uygulanan bir çok hizmet seçeneğini bu sayfada siz değerli müşterilerinin bilgisine sunmaktadır.

  • Evcil Hayvan Satışı
  • Mama ve Malzeme Temini
  • Pet Kuaförü
  • Eğitim ve Pansiyon Hizmetleri
  • Cins Üretimi
  • Veteriner Hizmetleri

EVCİL HAYVAN SATIŞIMIZ

İstanbul Akmerkez Alışveriş Merkezi'ndeki Petworld mağazamızda görerek, arzu ettiğiniz herhangi bir evcil hayvanı satın alma imkanına sahipsiniz. Köpek cinsleri, Kedi cinsleri, Kuş cinsleri, Sürüngen cinsleri, Kemirgen cinsleri ve uzmanlık dallarımızdan biri olan hem tatlı su hem de deniz suyu Akvaryum ve Balık çeşitleri ile ilgili zengin portföyümüzü görmek, ayrıca uzman veterinerler ve profesyonel satış ekibimizden bilgi almak için sizi mağazamıza bekliyoruz.

Ayrıca ilgilendiğiniz evcil hayvanlar ile ilgili ön bilgiyi almak için web sayfamızın ilgili bölümünü de ziyaret etmeniz yeterlidir.

Evcil hayvan satışında dikkat ettiğimiz en önemli konu, satın alındıktan sonra artık ailenizin bir üyesi olacak evcil hayvanınızın her türlü sağlık ve bakım ihtiyacının maksimum özenle yerine getirilmiş olmasıdır.
Mağazamızda satılan tüm evcil hayvanların aşı ve parazit bakımları yapılmış olup, satın aldığınız evcil hayvanınızın sağlık(aşı) karnesi ile birlikte dikkat etmeniz gereken veterinerlik hizmetleri ile ilgili size bilgi verilecektir.
Satın alınan evcil hayvanlar(kedi ve köpek) için herhangi bir sağlık problemi ile karşılaşılması durumuna bağlı olarak, satın alındıktan sonraki 1 aylık dönem içinde garanti süresi geçerliliğini korumaktadır. Bu süre zarfında satın alınan evcil hayvanda, doğuştan kaynaklanan herhangi bir sağlık problemi ile karşılaşılırsa, yeni ama aynı cins bir başka evcil hayvan ile değiştirmekteyiz.

MAMA ve MALZEME TEMİNİ

İstanbul Akmerkez Alışveriş Merkezi'ndeki Petworld mağazamızdan evcil hayvanınıza uygun her türlü mama ve malzemeyi temin edebilirsiniz. Mağazamızdaki zengin mama ve malzeme çeşitlerini şubemize gelerek görebilirsiniz.
Telefon ile Sipariş Hattı, mama ve malzeme siparişlerinizi gün içerisinde "Adrese Teslim" eden hizmetimiz açılmıştır.
Şimdilik yalnızca İstanbul için hizmet veren sipariş hattımıza 0212 282 06 81 no'lu telefon numarasından ulaşabilirsiniz.

PET KUAFÖRÜMÜZ

Tek yapmanız gereken 0212 282 06 81 no'lu telefon numarasını arayarak randevu almanızdır.

Çalışma Saatleri: (10:00 - 20:00)

EĞİTİM PANSİYON HİZMETLERİ

Evcil hayvanlarınız için eğitim ve pansiyon hizmetimiz ile ilgili geniş bilgiyi "Eğitim ve Pansiyon Hizmetleri" sayfamızı ziyaret ederek alabilirsiniz.

CİNS ÜRETİMİ

Petworld Ömerli Çiftliğimizde cins köpek ve kedi üretimi yapılmaktadır. Lütfen geniş bilgi için "Köpek Çiftliğimiz" sayfamızı ziyaret ediniz.

VETERİNER HİZMETLERİMİZ

Uzman veterinerlerimizden evcil dostunuz ile ilgili her türlü sağlık, bakım ve beslenme bilgisi alabileceğiniz gibi soru ve sorunlarınızı bize iletebilirsiniz.
Veteriner Hizmetleri için 0212 282 06 81 no'lu telefon numarasını arayarak bizlere ulaşabilirsiniz.
Haftanın 7 günü Saat 10:00-22:00 saatleri arasında hizmetinizdedir.