KÖPEK PANSİYONUMUZ

Petworld Kennel Club; siz hayvanseverlerin sadık dostlarını çiftliğimizde en iyi şekilde ağırlamak için kapalı, aydınlık, ferah, geniş, hijyenik padokslarda ağırlanmaktadır.

Çiftliğimizde, 24 saat veteriner hekim kontrolünde, profesyonel bakıcılar gözetiminde, köpeklerinizin günlük bakım ve gereksinimlerini karşılamaktayız.

Çiftliğimizde, pansiyondaki köpeklerimiz, sabah ve akşam olmak üzere günde 2 kere periyodik olarak gezdirilmektedir.

Köpek pansiyonumuzun günlük konaklama ücreti hakkında bilgi almak ve/veya köpek pansiyonumuzla ilgili sormak istediğiniz tüm sorular için info@petworldturkey.com adresine mail atabilirsiniz.

KEDİ PANSİYONUMUZ

Petworld Kliniği; siz hayvanseverlerin kedi dostlarını kliniğimizde en iyi şekilde ağırlamak için kapalı, aydınlık, ferah, geniş ve hijyenik ortamlarda ağırlamaktayız.

Kliniğimizde, 24 saat veteriner hekim kontrolünde, profesyonel bakıcılar gözetiminde, kedilerinizin günlük bakım ve gereksinimlerini karşılamaktayız.

Kedi pansiyonumuzun günlük konaklama ücreti hakkında bilgi almak ve/veya kedi pansiyonumuzla ilgili sormak istediğiniz tüm sorular için info@petworldturkey.com adresine mail atabilirsiniz.